2017 metų balandžio 13 d. Šiauliuose buvo įsteigta Šiaulių dviračių mėgėjų asociacija bei mėgėjų komanda VELO Šiauliai. Steigėjai Egidijus Kavaliauskas, Kęstutis Gedminas, Andrius Gedminas, Gvidas Kaupas bei Vykintas Jocys. Šiuo metu organizacijai priklauso per 50 narių. Šiauliai - dviračių miestas!
Nuo 2021 metų vasario 10 dienos esame oficialiais Lietuvos dviračių sporto federacijos nariais.