Šiauliuose įkurta Šiaulių dviračių mėgėjų asociacija - VELO ŠIAULIAI

Šiauliuose įkurta Šiaulių dviračių mėgėjų asociacija

2017-04-20

Asociacija Šiaulių dviračių mėgėjų klubas

2017 metų balandžio 13 d. Šiauliuose buvo įsteigta Šiaulių dviračių mėgėjų asociacija. Steigėjai Egidijus Kavaliauskas, Kęstutis Gedminas,  Andrius Gedminas, Gvidas Kaupas bei Vykintas Jocys. Visuotinio narių susirinkimo metu (2017 m. balandžio 19 d.) asociacijos prezidentu vienbalsiai išrinktas Andrius Gedminas.  Revizoriumi paskirtas G. Kaupas.

Asociacijos tikslai

Visuotinio narių susirinkimo metu buvo išsikelti sekantys asociacijos tikslai 2017-2022 metams:

1. Populiarinti dviratį kaip transporto priemonę Šiauliuose;
2. Populiarinti dviračių sportą Šiaulių mieste;
3. Įkurti Šiaulių dviračių mėgėjų sporto komandą;
4. Aktyviai dalyvauti dviračių varžybose bei renginiuose;
5. Atsakingai ruoštis varžyboms bei siekti aukščiausių rezultatų komandinėje bei asmeninėje įskaitose.

Nuo idėjos gimimo iki asociacijos steigimo

Visi asociacijos įkūrėjai šiuo metu aktyviai sportuojantys dviračių mėgėjai. Verta paminėti, kad dar prieš keletą metų, buvome pavieniai dviratininkai, neorganizuotai važinėjantys dviračių takais, su slapta mintimi sudalyvauti dviračių plento varžybose ar numinti išvajotą šimtą kilometrų per dieną. Per keletą metų tapome draugiška komanda. Norėdami parodyti savo šiauliečių identitetą, būti matomi bei atpažįstami nutarėme įkurti juridinį vienetą – asociaciją.

Idėja Šiauliams – Šiauliai dviračių miestas

Norime sugrąžinti į savo gimtąjį miestą prarastą šūkį, kad galėtume vėl didžiuotis ir sakyti – Šiauliai dviračių miestas. Numindami per metus ne vieną tūkstantį kilometrų, patys nuolat patiriame tas pačias problemas, kaip ir visi kiti dviratininkai. Norime apie jas ne tik garsiai kalbėti, bet ir prisidėti prie sprendimų ieškojimo bei įgyvendinimo. Norite prisidėti prie asociacijos veiklos? Nedvejokite ir drąsiai susisiekite su mumis.